€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na produkcji bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2013 23:30

Aktualnie poszukiwani pracownicy na produkcję przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Holandia

płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należeć praca na produkcji sprzętu elektronicznego, pakowanie, zbieranie zamówień oraz w trakcie kontrolowanie jakości towarów.
  • Praca przy linii produkcyjnej w pozycji stojącej

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, angielski lub holenderski
  • dyspozycyjność do wyjazdu przynajmniej na 6 miesięcy
  • silna motywacja do pracy

Oferta:

  • zamieszkanie
  • dobrą płacę
  • Opiekę polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: opole@ottopraca.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-sprzet-elektroniczny-id192607.html

Nr ogł.: 304523b16c432ad3