€ od 5,50 do 6,50 euro netto

Oferta pracy w Holandii na produkcji – skoczek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 14:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy produkcji. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu towarów dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji- skoczek

Miejsce: Holandia

Wynagrodzenie: obowiązuje naliczanie wg. stawek wiekowych pomiędzy: od 5,50 do 6,50 euro netto
Jest to kwota już po odjęciu kosztu zamieszkania, ubezpieczenia i opłacenia podatku.

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie oddelegowany do pracy w różnych firmach na różnych stanowiskach w zależności od zapotrzebowania.
  • Do zadań pracowników będzie należało: praca na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu np. świeczek lub żywności

Oczekujemy:

  • poszukujemy osób młodych- do 23 r.ż.
  • zdolność szybkiej adaptacji
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferta:

  • 40 godzinny tydzień pracy
  • praca na 3-12 miesięcy- możliwość przedłużenia kontraktu
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka lokalnego.

Aplikacja:

  • Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. W tytule wiadomości prosimy podać” Produkcja- Imię nazwisko”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-holandia-id197365.html

Nr ogł.: 621527a37dcf3f86