€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji dachówki Koblencja od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:09

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję dachówki w fabryce z Koblencji. Praca w Niemczech 2014 od zaraz przy obsłudze maszyn i kontroli jakości dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dachówki

Lokalizacja: Koblencja

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska

  • Praca w Firmie produkującej dachówkę.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie zadań pomocniczych na produkcji, obsługiwanie maszyn- po przyuczeniu, dbanie o porządek.
  • Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym

Oczekujemy:

  • Możliwości rozpoczęcia pracy od dnia: 6.01.2014
  • dobre zorganizowanie, chęć do podjęcia pracy, zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferta:

  • dobrą pensję
  • wspieramy naszych pracowników w poszukiwaniach taniego zakwaterowania.
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych:

  • opole@ottopraca.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-niemcy-id201860.html

Nr ogł.: 55752b45a60ee812

6 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech na produkcji dachówki Koblencja od zaraz”

  1. Marek Andrzej dn. 3 stycznia 2014 @ 11:42

    Witam jesteśmy zainteresowani tą ofertą ,proszę o kontakt – 512979942

  2. Rafał Matykiewicz dn. 3 stycznia 2014 @ 12:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt na numer 501448485

  3. jestem zainteresowany ofertą pracy u panstwa choc by od zaraz jestem uczciwy sumienny ,operatywny mój numer 739 074 193

  4. Witam.
    Paweł 29lat.
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy w Niemczech.
    Spełniam także dokładnie wymagania podane w ogłoszeniu.Zdrowy,sprawny,bez nałogów,j.niem.jak najbardziej komunikatywny.Jesli Państwo są zainteresowani moja kandydaturą,bardzo chetnie nawiaże dialog.Mój nr tel.to 518723980,adres e-mail pwojtylko@gmail.com.pozdrawiam

  5. jestem zainteresowany pracowalem juz w Niemczech na hali produkcyjnej. kontakt 788609046 jesli beda jeszcze wolne miejsca

  6. Witam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy wraz z kolega podejmiemy tam prace od zaraz nr tel 603 653 096