€ 7,50 euro brutto plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech skanowanie-magazynier Lipsk bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 01:11

Poszukiwani pracownicy fizyczny na magazyn z Lipska bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech przy skanowaniu, zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Pensja: euro brutto plus dodatki

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiadał za komisjonowanie, kompletowanie i zbieranie towarów na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie oraz przepakowanie towarów.
  • Inne prace pomocnicze zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie przy kompletowaniu zamówień na magazynie- jest to obowiązkowo
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność
  • niezawodność, drobiazgowość
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziane będzie posiadanie własnego samochodu

Oferta:

  • niemieckie zatrudnienie
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • podczas godzin pracy pracodawca zapewnia dofinansowanie do posiłków na ciepło
  • praca w dni świąteczne dodatkowo płatna

Aplikacja:
Wszystkich chętnych zapraszamy do aplikacji, w tytule wiadomości prosimy wpisać: KOM/Lipsk:
praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-skaner-2122479.html

Nr ogł.: 99529db7ba140c6

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech skanowanie-magazynier Lipsk bez znajomości języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany panstwa ogłoszeniem.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.Prosze okontakt 516 867 859