€ na akord/2euro od skrzynki

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach owoców bez języka 2014 dla studentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 lutego 2014 10:48

Zatrudnimy studentów do fizycznej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek na plantacji otwartej bez znajomości języka niemieckiego. Oferta na sezon wakacyjny 2014.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru owoców
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: na akord/2euro od skrzynki

Zadania:
– Zbieranie truskawek na plantacji otwartej

Wymagania:
– Chętni do wyjazdu pod koniec maja
– wytrzymałość fizyczna i psychiczna
– sumienność, dokładność
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– miłą atmosferę
– zarobki w zależności od indywidualnego zbioru
– bezpłatne zakwaterowanie
– wakacje połączone z pracą
– praca na 2 miesiące

Aplikacja:
Zapisy prowadzone są przez telefon: 531676488

Źródło:

UWAGA: ogłoszenie może być próbą oszustwa. Proszę ostrożnie składać swoje oferty w celu podjęcia tej pracy.
Administracja

Nr ogł.: 46852fea61701a61

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach owoców bez języka 2014 dla studentów”

  1. marcineks dn. 17 lutego 2014 @ 15:02

    uwaga oszusci