€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie Fulda dla murarza 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 21:58

Firma budowlana z Fuldy rekrutuje pracowników na stanowisko Murarz. Ogłoszenie pracy w Niemczech w 2014 roku przy murowaniu i tynkowaniu na budowie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Fulda

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca za budowie przy murowaniu ścian. Do zadań należeć będzie również tynkowanie.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia tej pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego- koniecznie
  • gotowość przyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferta:

  • Początkowo zatrudnienie na 6 miesięcy- umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość przedłużenia kolejnej umowy na rok
  • zamieszkanie płatne 5 euro za dzień
  • pomagamy przy zorganizowaniu Kindergeld
  • przestojowe
  • pracownik będzie mógł przyjeżdżać do Polski regularnie
  • wsparcie i pomoc na miejscu i telefonicznie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarzy-2143330.html

Nr ogł.: 27952b2c80ca55ea