€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy rozbiórkach Wasserburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wasserburg
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 22:29

Firma budowlana z Wasserburga szuka od zaraz pracowników fizycznych. Praca w Niemczech na budowie przy wyburzeniach ścian domów. Pracodawca wymaga znajomości języka obcego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Wasserburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na budowie przy wyburzeniach ścian domów. Od zatrudnionego wymaga się dużej wytrzymałości fizycznej.

Wymagania:
– przyjazd własnym autem
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– doświadczenie minimum 2 letnie konieczne
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– osoba bez przeciwwskazań zdrowotnych

Oferujemy:
– legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach
– zapewnione wszystkie świadczenia socjalne
– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora
– dobre wynagrodzenie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą maila: personel@agencja-headhunters.eu w tytule wpisując: Rozbiórka

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-pracownika-budowlanego-przy-rozbiorkach-od-zaraz/

Nr ogł.: 504539a1a977e1e3