€ 153,40 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Skien

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Skien
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 listopada 2013 23:42

Magazyn z Skien poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Sezonowa praca w Norwegii przy pakowaniu, sortowaniu, paletowaniu oraz załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Skien, Norwegia,

Zarobki: 153,40 NOK brutto/h

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • pakowanie towarów,
  • skanowanie za pomocą elektronicznego skanera
  • odpowiednie układanie towaru na paletach oraz zabezpieczanie przesyłek przed transportem
  • sortowanie towarów
  • prace fizyczne polegające np na rozładunku i załadunku samochodów dostawczych
  • do zadań pracownika należeć będzie po uprzednim szkoleniu obsługiwanie maszyn

Wymagamy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Dyspozycyjność w okresie grudzień- styczeń 2014
  • poszukujemy osób wolnych od nałogów
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w krajach skandynawskich oraz licencja na wózki widłowe

Oferta:

  • Zamieszkanie koszt pokrywa pracodawca
  • wsparcie i pomoc przy zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • najlepsi pracownicy będą mieli możliwość przedłużenia umowy
  • Norweskie warunki pracy

Uwaga: nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację

Aplikacja:
Aplikować należy korzystając z formularza kontaktowego na stronie:

Norwegia praca w magazynie pakowanie-sortowanie bez znajomości języka Skien

Nr ogł.: 688528a038167f7e

6 komentarzy aby “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Skien”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta , mam 26 lat znam angielski bardzo dobrze . pracowalem juz za granica. prosze o koneakt 531404840

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta , mam 26 lat znam angielski bardzo dobrze . pracowalem juz za granica. prosze o kontak

  3. maciek21032 dn. 21 listopada 2013 @ 11:25

    Witam jestem chętny i dyspozycyjny. Posiadam prawo jazdy jak i samochód mam doświadczenie w Polsce jak i zagranicą, posiadam uprawnienia wózków widłowych kat. I podnoszonym w raz z ładunkiem jaki i II na wózek widłowy. Mam 23 lata. Pozdrawiam.

  4. witam jestem zainteresowany wyjazdem choćby od zaraz wraz z kolegą Daniel Gnat tel.731 096 370

  5. witam jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt

  6. Witam

    Jestem bardzo zainteresowany oferowaną pracą.
    Mam 28-lat, jestem silnym i zdrowym mężczyznom, dyspozycyjnym od zaraz, porozumiewam się w języku angielskim na poziomie intermediate B1. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia na wózki widłowe.Nie posiadam nałogów. Jeśli chodzi o pracę za granicą, pracowałem w Irlandii na budowach i składach budowlanych, na terenie Skandynawii niestety nie ale bardzo bym chciał zacząć.

    Jeśli moja kandydatura Państwa zainteresuje proszę o kontakt pod numerem tel 790-638-693 bądź pod adresem podanym adresem e-mail.