€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii dla Polaków fryzjer Trondheim maj 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Trondheim
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 21:04

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko fryzjer. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii w salonie od maja 2014 dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Fryzjer

Termin: praca od maja 2014

Lokalizacja: Trondheim

Wynagrodzenie: ustalane samodzielnie z pracodawcą

Opis stanowiska:

  • Praca w nowo otwartym salonie fryzjerskim w Trondheim.
  • Poszukujemy fryzjerów samodzielnych którzy potrafią zając się klientem. Do zadań należeć będą wszelkie obowiązki związane ze strzyżeniem, farbowaniem, czesaniem itp.

Oczekujemy:

  • Przynajmniej 18 miesięczne doświadczenie
  • dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • koniecznie ukończona szkoła zawodowa o kierunki fryzjerstwo
  • wysoka samodzielność
  • pasja
  • gotowość do podjęcia pracy od maja 2014

Oferujemy:

  • Praca w dobrych warunkach
  • zamieszkanie
  • możliwość podjęcia samodzielnej pracy od maja 2014

Aplikacja:
Zainteresowanych tą oferta pracy zgłoszenia prosimy przesyłać na poniższy adres:
post@aurorastil.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/fryzjer-2154138.html

Nr ogł.: 66752c80b352fe92