€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii na magazynie od zaraz Radøy

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Radøy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 20:38

Magazyn z Radøy w Norwegii pilnie poszukuje pracowników magazynu. Praca w Norwegii od zaraz dla osób ze znajomością języka norweskiego na stanowisku magazynier.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Radøy

Zadania: Podejmowanie prac magazynowych polegających na przyjmowaniu dostaw, rozładunku, przygotowaniu towarów do wysyłki, pakowanie. Prowadzenie spisu towarów, kontakt z klientami i dostawcami.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka norweskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do pracy
  • umiejętność budowania dobrym kontaktów z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowymi atutami będzie prawo jazdy kat. C
  • mile widziane będą odpowiednie uprawnienia na żuraw

Oferta:

  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • satysfakcjonującą pensję
  • legalną umowę z Norweskim pracodawcą

Aplikacja:
w razie pytań prosimy o kontakt z :Roy Valdersnes lub Håvard Stevnebø, +47 56 34 94 60.

E-mail na który należy przesyłać życiorys: roy@stevnebo.byggern.no

Nr ogł.: 1195220de7bb37fd