€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie bez znajomości języka norweskiego Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 września 2013 11:01

Firma sprzątająca z Stavanger poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie  pracy w Norwegii przy sprzątaniu bez  znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Osoba zatrudniona w charakterze sprzątaczki będzie miała za zadanie sprzątanie domów, mieszkań prywatnych a także utrzymywanie porządku w biurach.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • pomoc przy relokacji i załatwieniu wszelkich dokumentów
  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • bezpłatny transport do pracy na terenie w Norwegii
  • legalne warunki zatrudnienia
  • uczestnictwo w programie pozwalającym na wprowadzenie do pracy

Aplikacja:
Prosimy o aplikację przez stronę:
dobra.no
koniecznie prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-norwegia-2041267.html

Nr ogł.: 15252433091d2b9e

2 komentarze aby “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie bez znajomości języka norweskiego Stavanger”

  1. Witam,
    Jetem zainteresowana ofertą pracy w Norwegii do sprzątania. Posiadam doświadczenie jako pokojówka w hotelu 5 gwiazdkowym w Holandii.
    Kontakt: Katarzyna +31 617 621 180

  2. Witam.

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata i mieszkam w Norwegi, miejscowość Sandnes. Jestem zwinną i wysportowaną osobą, trenowałem sport przed kilka lat. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, budowie jako kucharz i kierowca. Mam uprawnienia na wózek widłowy i prawo jazdy kat B. Mój angielski jest w stopniu dobrym i jestem w trakcie nauki języka norweskiego. Jestem pracowity i rzetelny, szybko oswajam się z nowym środowiskiem i potrafię współpracować z ludźmi.

    kontakt:
    nr norweski: +47 92 502 661
    nr polski: +48 783 106 454
    e mail: dominik.wilanowski1990@gmail.com