€ na akord

Oferta pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek wakacje 2014 Motala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Motala
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:32

Potrzebujemy do pracy w Szwecji na plantację pracowników fizycznych bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich takich jak: truskawki, jabłka, gruszki, śliwki. Praca na zewnątrz, również w deszczu.

Stanowisko: Zbieracz truskawek
Lokalizacja: Szwecja, Motala
Wynagrodzenie: na akord, ok. 50 SEK/7 kg owoców

Zadania:
Zbieranie owoców miękkich na plantacji bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
– oferta skierowana jest to studentów i tegorocznych maturzystów
– wymagany język angielski na poziomie umożliwiającym kontakt, zrozumienie poleceń
– mile widziane doświadczenie
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– chęć do pracy
– dyspozycyjność do podjęcia pracy od czerwca do lipca włącznie

Oferujemy:
– bez ukrytych kosztów rejestracyjnych
– legalną pracę
– płaca w zależności od indywidualnego zbioru
– zapewniamy zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: http://praca-przy-zbiorach.pl/oferty/wakacyjna-praca-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-motala-2014/

Nr ogł.: 822530fa8e66ae1c

2 komentarze aby “Oferta pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek wakacje 2014 Motala”

  1. remigiusz-sikorski@wp.pl dn. 10 kwietnia 2014 @ 09:08

    witam jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach pracowałem juz przy zbiorach owoców truskawek,malin w szwecji (nykoping).Pracowałem rowniez w niemczech przy zbiorach szparagów
    mam 23 lata posiadam własny samochód prawa jazdy kat.b nie boje sie warunków pogodowych.

  2. Kacper Kulesza dn. 28 maja 2014 @ 11:00

    We are a group of 5 hardworking students who are looking for a summer job in Norway for a peroid of three months (July – Septermber).
    We all have a fruit picking experience gained in previous summer jobs.
    All of us can speak at communicative level of English. Contact sirkulesza@gmail.com or (48) 794239688