€ do ustalenia

Oferta pracy we Francji w budownictwie jako monter budowlany bez języka

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2014 20:20

Potrzebni fizyczni pracownicy bez znajomości języka francuskiego do pracy we Francji w budownictwie przy regipsach. Oferta dla monterów budowlanych płyt kartonowo-gipsowych z dwuletnim doświadczeniem. Zatrudnienie tymczasowe.

Stanowisko:
Monter
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na budowie. Zadaniem pracownika będzie przygotowanie samodzielne stelaży oraz montowanie płyt kartonowo-gipsowych.

Wymagania:
– precyzja w wykonywaniu zadań
– staranność
– zaangażowanie w pracy
– doświadczenie dwuletnie na wymienionym stanowisku
– konieczność odkładania składek do ZUS w przeciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

– umowę o prace na warunkach francuskich
– zaświadczenia do ZUS
– zapewniamy przejazd i miejsce zamieszkania
– ubezpieczenie
– dobre wynagrodzenie płacone w terminie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-plyt-kartonowo-gipsowych-2300805.html

Nr ogł.: 4365356bb303949b