€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Anglii Londyn na produkcji spożywczej

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2013 23:05

Firma Kateringowa z Londynu poszukuje mężczyzn na produkcję spożywczą. Oferta fizycznej i sezonowej pracy w Anglii przy pomocy kucharzowi i przenoszeniu cięższych rzeczy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce: Londyn, Anglia

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie praca na linii produkcyjnej w firmie kateringowej.
  • Do zadań może należeć praca w kuchni jak i wykonywanie czynności wymagających dobrej kondycji fizycznej np. przenoszenie skrzynek czy obsługa urządzeń.

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna i stan zdrowia
  • mile widziane będzie przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w grupie,
  • samodzielna organizacja zamieszkania- lub osoby które obecnie przebywają w Feltham

Oferta:

  • Praca po 12h dziennie od poniedziałku do piątku
  • zmiany: od 7-19
  • Możliwość podjęcia pracy bez posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie:02085666333
lub bezpośrednio zapraszamy do naszego biura: 200 windmill lane greenford ub6 9dw

źródło: http://londynek.net/jobs/praca+na+produkcji+Londyn+Pn.Zach.+feltham+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=792229

Nr ogł.: 2555278bd68eff0a