€ £6.21 brutto/godzinę

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy pakowaniu i zbiorach owoców bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chartham
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 września 2013 19:14

Sad mieszący się w Chartham w Anglii poszukuje pracowników do pakowania i zbierania owoców sezonowych. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik pakowalni

Miasto: Chartham

Zadania:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie pakować owoce sezonowe takie jak śliwki, czereśnie, jabłka czy truskawki. Praca stojąca dla osób wytrwałych.
  • Posiadamy również pracę dla zbieraczy owoców.

Wymagamy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w ciężkiej fizycznej pracy
  • dobra sprawność, stan zdrowia umożliwiający podjęcie fizycznej pracy

Oferta:

  • zakwaterowanie £33.74 na tydzień + rachunki – w karawanach na terenie farmy. Karawany są 4 lub 6 osobowe
  • pensję od £6.21 brutto/godzinę
  • pracę na akord
  • kontrakt do lutego lub marca 2014

Aplikacja:
Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt z działem rekrutacji 468951878 lub
karolina@agri-fresh.com

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-pakowalni-chartham,oferta,3067231

Nr ogł.: 3152248baff0253