€ 7,50 Euro

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach od zaraz bez języka i doświadczenia

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 19:57

Sad z Berlina w Niemczech poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców. Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka niemieckiego. Mile widziane pary lub grupy.

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: 7,50 Euro

Zadania: zatrudnione osoby będą odpowiadać za pracę w sadzie. Do obowiązków będzie należało zbieranie jabłek i gruszek  oraz wykonywanie poleceń pracodawcy.

Kogo poszukujemy: pełnoletnich pracowników- kobiety i mężczyzn. Mile widziane również pary, lub grupy znajomych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna- warunek konieczny
  • posiadanie dokumentu tożsamości – paszportu i/lub dowodu osobistego
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista
  • silna motywacja

Oferujemy:

  • pracę na kontrakt
  • możliwość podjęcia pracy na ok. 2 miesiące od 10 września br.
  • możliwość podjęcia legalnej pracy
  • zamieszkanie  w domu robotniczym – koszt 40 euro za tydzień – piętrowe mieszkania, każde dla 12 osób. Pokoje przeznaczone są dla 3 osób, odpowiednio wyposażona kuchnia, dodatkowo każde mieszkanie zawiera balkon i salon
  • ubezpieczenie płatne 20 euro za tydzień

Dodatkowe informacje: wyjazd do pracy odbywa się z Poznania

Aplikacja:

Pośrednik pracy: Mateusz Urban, Numer telefonu: 721 188 486
Chetni proszeni są o wysłanie CV na adres applework201313@gmail.com W tytule wiadomości prosimy wpisać:„Zbiory jabłek i gruszek Berlin2013″

Agencja pracy tymczasowej Nouveau EXPORT

Uwaga! To ogłoszenie może być próbą oszustwa.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Administracja

Nr ogł.: 227521aa580eba8a

1 odpowiedź aby “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach od zaraz bez języka i doświadczenia”

  1. Arkadiusz dn. 4 stycznia 2014 @ 15:30

    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani pracą mamy po 20 lat, nie karani jestesmy mamy doswiadczenie w pracy. prosze o kontakt pod adresem: arcadius.lucas@gmail.com