Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 8,17 euro za godz. netto

Oferta sezonowej pracy we Francji na linii produkcyjnej drutów od zaraz

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Lista: 13 maja 2014 12:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukujemy pracowników bez doświadczenia do sezonowej pracy we Francji na produkcje drutów. Oferta aktualna od zaraz dla Polaków ze znajomością języka francuskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: 8,17 euro za godz. netto

Zadania:
Pracownik będzie pracować przy linii produkcyjnej przy drutach sprawdzając ich jakość.  Zatrudniony następnie sprawdzone produkty będzie pakować.

Wymagania:
– aktualne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
– komunikatywna znajomość języka francuskiego
– doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– legalne zatrudnienie
– zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne
– ubezpieczenie
– obecność polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie poprzez maila: rekrutacja@ine.com.pl w tytule wpisując „produkcja”

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/aktualna-oferta-pracy-we-francji-dla-polakow-od-zaraz-przy-produkcji-drutu/

ID Ogłoszenia: 7665371fd10e1649

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.