€ 124,60 DKK/h

Oferty fizycznej pracy w Danii w rolnictwie przy zbiorach od zaraz Kolding

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kolding
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 lipca 2013 01:23

Dla gospodarstwa rolnego z Kolding szukamy od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Danii przy zbiorach warzyw w rolnictwie. Nie wymagana znajomość języka duńskiego jednak konieczny będzie język angielski. Mile widziane pary lub małe grupy do 4 osób.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Kolding, Dania
Zarobki: 124,60 DKK/h

Obowiązki:
– praca w polu
– praca przy myciu oraz sortowaniu i pakowaniu warzyw
– noszenie skrzynek
– układanie warzyw na paletach
– zbiory warzyw oraz prace w szklarni przy pielęgnacji

Wymagania:
– doświadczenia w pracy polowej
– sprawność fizyczna
– pary będą mile widziane
– komunikatywny język angielski

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– atrakcyjne zarobki
– pracę sezonową na okres 3 miesięcy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 22.07

Start pracy od sierpnia!

Nr ogł.: 76051e74052f190b

18 komentarzy aby “Oferty fizycznej pracy w Danii w rolnictwie przy zbiorach od zaraz Kolding”

  1. Piotr Strzelczyk dn. 18 lipca 2013 @ 14:50

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Proszę o kontakt 724968922

  2. Jagud93 dn. 18 lipca 2013 @ 15:27

    Witam.Mój chłopak i ja szukamy pracy na wakacje,oboje jesteśmy studentami.Posiadamy prawo jazdy kategorii B.Jesteśmy pracowici , rzetelni i odpowiedzialni.Prosimy o odpowiedź,naprawde bardzo nam zależy.Pozdrawiamy.

  3. Bartłomiej Loda dn. 18 lipca 2013 @ 15:54

    witam. Jestem zainteresowany oferta pracy moj kontakt bartekloda@o2.pl tel komorkowy 724769894

  4. Witam jestem młodym w pełni sprawnym fizycznie mający zaledwie 23 lata. Od 4 lat pracuje na budowie i dlatego też jestem przyzwyczajony do ciężkiej fizycznej pracy w różnorodnych warunkach. jestem po szkole średniej technicznej język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowy zacząć prace od zaraz posiadam własny samochód orz prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt 725657978

    • Ochotnicy. dn. 21 lipca 2013 @ 18:21

      Dwóch chłopaków szuka pracy.
      Posiadamy własny samochód.
      Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
      Bardzo dużą dyspozycyjność i zapał do pracy.

      Kontakt: +47 47731601 (aktualnie jesteśmy w Norwegii).

  5. Witamy,
    wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy gotowi do pracy od zaraz, bez nałogów, sumienni i bardzo zależy nam na znalezieniu pracy, język angielski w stopniu komunikatywnym, doświadczenie przy pracy w zbiorach.
    Pozdrawiamy

  6. Witam
    Wraz z bratem szukamy pracy,prace mozemy rozpocząć jak najszybciej. Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiamy

  7. Witam.
    Jestem zainteresowany oferowana przez pana praca .

    Marek Gancarz.
    15.03.1990
    36-002 jasionka, jasionka 575 a.

    -gotowość do pracy w niskich temperaturach
    -gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    -sprawna obsługa wózka widłowego
    -doświadczenie w pracy na magazynie
    -dyspozycyjność
    -towarzyski,otwarty na ludzi i świat
    -gotowy do ciężkiej fizycznej pracy
    -gotowy do wyjazdu od zaraz
    -możliwośc znalezienie w razie potrzeby dodatkowych 2 osób
    -prawo jazdy kat.B
    -praca w polsce w tunelach z kwiatami i warzywami
    -doświadczenie w pracach w rolnictwie
    nr. tel 667 706 136

    Z góry dziekuje za kontakt.

  8. Mateusz dn. 19 lipca 2013 @ 18:57

    Witam
    Jestem młody w pełni sprawny fizycznie mający zaledwie 19 lat. Jestem punktualny, pracowity, zaradny łatwo nawiązuje kontakt z innymi pracownikami. Byłbym gotowy do wyjazdu w przeciągu 2-3 dni od otrzymania oferty. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam

  9. Andrzej Smutek dn. 20 lipca 2013 @ 08:40

    jestem zainteresowany pracą, prosze o kontakt 722260013

  10. Witam mam 19lat i chętnie podjął bym się u państwa pracy, gdyż przerobiłem już sporo w rolnictwie. Prosze o kontakt czacha963@op.pl

  11. Witam Serdecznie! Poszukujemy pracy od dzisiaj przy zbiorach ponieważ pracowaliśmy w grupach. Wyjazd dla 3 osób:) pozdrawiam i proszę o kontakt. +48 880051468

  12. witam poszukuje pracy w Danii.mam dobrąkondycje fizyczna jestem młody(24 lata)wczesniej pracowalem jako operator piły i kosy spalinowej.od urodzenia mieszkam na wsi wiec moge powiedziec ze pracowalem juz w rolnictwie nr. kontakowy:536479673

  13. Para poszukuje pracy na 2 miesiące. Gotowość do pracy.

  14. Witam jestem zainteresowany tą ofertą wraz z dwoma kolegami prosze o kontakt 789117128
    pozdrawiam Mateusz

  15. Justyna Pietrzak dn. 28 lipca 2013 @ 21:05

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt e-mail .

  16. Justyna Pietrzak dn. 28 lipca 2013 @ 21:06

    Justyna.pietrzak5@wp.pl

  17. Witam, mam 22 lata. Jestem zainteresowany ofertą. Mogę wyjechać od zaraz. Jestem sprawny fizycznie, potrafię pracować długi okres czasu przez wiele godzin