Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 124,60 DKK/h

Oferty fizycznej pracy w Danii w rolnictwie przy zbiorach od zaraz Kolding

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kolding
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Lista: 18 lipca 2013 01:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Dla gospodarstwa rolnego z Kolding szukamy od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Danii przy zbiorach warzyw w rolnictwie. Nie wymagana znajomość języka duńskiego jednak konieczny będzie język angielski. Mile widziane pary lub małe grupy do 4 osób.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Kolding, Dania
Zarobki: 124,60 DKK/h

Obowiązki:
– praca w polu
– praca przy myciu oraz sortowaniu i pakowaniu warzyw
– noszenie skrzynek
– układanie warzyw na paletach
– zbiory warzyw oraz prace w szklarni przy pielęgnacji

Wymagania:
– doświadczenia w pracy polowej
– sprawność fizyczna
– pary będą mile widziane
– komunikatywny język angielski

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– atrakcyjne zarobki
– pracę sezonową na okres 3 miesięcy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 22.07

Start pracy od sierpnia!

ID Ogłoszenia: 76051e74052f190b

Linki Sponsorowane

18 komentarzy na “Oferty fizycznej pracy w Danii w rolnictwie przy zbiorach od zaraz Kolding”

  1. Piotr Strzelczyk na 18 lipca 2013 @ 14:50

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Proszę o kontakt 724968922

  2. Witam.Mój chłopak i ja szukamy pracy na wakacje,oboje jesteśmy studentami.Posiadamy prawo jazdy kategorii B.Jesteśmy pracowici , rzetelni i odpowiedzialni.Prosimy o odpowiedź,naprawde bardzo nam zależy.Pozdrawiamy.

  3. Bartłomiej Loda na 18 lipca 2013 @ 15:54

    witam. Jestem zainteresowany oferta pracy moj kontakt bartekloda@o2.pl tel komorkowy 724769894

  4. Witam jestem młodym w pełni sprawnym fizycznie mający zaledwie 23 lata. Od 4 lat pracuje na budowie i dlatego też jestem przyzwyczajony do ciężkiej fizycznej pracy w różnorodnych warunkach. jestem po szkole średniej technicznej język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowy zacząć prace od zaraz posiadam własny samochód orz prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt 725657978

    • Ochotnicy. na 21 lipca 2013 @ 18:21

      Dwóch chłopaków szuka pracy.
      Posiadamy własny samochód.
      Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
      Bardzo dużą dyspozycyjność i zapał do pracy.

      Kontakt: +47 47731601 (aktualnie jesteśmy w Norwegii).

  5. Witamy,
    wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy gotowi do pracy od zaraz, bez nałogów, sumienni i bardzo zależy nam na znalezieniu pracy, język angielski w stopniu komunikatywnym, doświadczenie przy pracy w zbiorach.
    Pozdrawiamy

  6. Witam
    Wraz z bratem szukamy pracy,prace mozemy rozpocząć jak najszybciej. Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiamy

  7. Witam.
    Jestem zainteresowany oferowana przez pana praca .

    Marek Gancarz.
    15.03.1990
    36-002 jasionka, jasionka 575 a.

    -gotowość do pracy w niskich temperaturach
    -gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    -sprawna obsługa wózka widłowego
    -doświadczenie w pracy na magazynie
    -dyspozycyjność
    -towarzyski,otwarty na ludzi i świat
    -gotowy do ciężkiej fizycznej pracy
    -gotowy do wyjazdu od zaraz
    -możliwośc znalezienie w razie potrzeby dodatkowych 2 osób
    -prawo jazdy kat.B
    -praca w polsce w tunelach z kwiatami i warzywami
    -doświadczenie w pracach w rolnictwie
    nr. tel 667 706 136

    Z góry dziekuje za kontakt.

  8. Witam
    Jestem młody w pełni sprawny fizycznie mający zaledwie 19 lat. Jestem punktualny, pracowity, zaradny łatwo nawiązuje kontakt z innymi pracownikami. Byłbym gotowy do wyjazdu w przeciągu 2-3 dni od otrzymania oferty. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam

  9. Andrzej Smutek na 20 lipca 2013 @ 08:40

    jestem zainteresowany pracą, prosze o kontakt 722260013

  10. Witam mam 19lat i chętnie podjął bym się u państwa pracy, gdyż przerobiłem już sporo w rolnictwie. Prosze o kontakt czacha963@op.pl

  11. Witam Serdecznie! Poszukujemy pracy od dzisiaj przy zbiorach ponieważ pracowaliśmy w grupach. Wyjazd dla 3 osób:) pozdrawiam i proszę o kontakt. +48 880051468

  12. witam poszukuje pracy w Danii.mam dobrąkondycje fizyczna jestem młody(24 lata)wczesniej pracowalem jako operator piły i kosy spalinowej.od urodzenia mieszkam na wsi wiec moge powiedziec ze pracowalem juz w rolnictwie nr. kontakowy:536479673

  13. Para poszukuje pracy na 2 miesiące. Gotowość do pracy.

  14. Witam jestem zainteresowany tą ofertą wraz z dwoma kolegami prosze o kontakt 789117128
    pozdrawiam Mateusz

  15. Justyna Pietrzak na 28 lipca 2013 @ 21:05

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt e-mail .

  16. Justyna Pietrzak na 28 lipca 2013 @ 21:06

    Justyna.pietrzak5@wp.pl

  17. Witam, mam 22 lata. Jestem zainteresowany ofertą. Mogę wyjechać od zaraz. Jestem sprawny fizycznie, potrafię pracować długi okres czasu przez wiele godzin

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.