€ 8,19/h

Oferty pracy fizycznej w Niemczech przy wykładaniu towaru bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 00:40

Market budowlany z Kolonii poszukuje 2 os. do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy wykładaniu towarów z magazynu na półki sklepowe. Ogłoszenie dla osób gotowych do wyjazdu od zaraz – praca od wtorku 30 lipca.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro/h brutto

Zadania:
– praca polega na wykładaniu towarów na półki sklepowe
– transport towaru z magazynu
– układanie na regałach
– pomoc klientom w załadunku
– rozładunek dostaw

Wymagania:
– siła, zręczność, sprawność fizyczna
– brak nałogów
– prawo jazdy
– mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– legalną pracę w oparciu o umowę z Niemieckim pracodawcą
– atrakcyjne zarobki
– pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
– pomoc opiekuna na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wysłać email z CV na adres:

[ogłoszenie @nieaktualne] z dopiskiem „wykładanie towaru Kolonia”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Nr ogł.: 77851f5b71c194a2