€ 115£ brutto/dzień

Oferty pracy w Anglii od zaraz – budownictwo przy regipsach, monter suchej zabudowy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:15

Firma z Wielkiej Brytanii poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko Monter Zabudowy Suchej do pracy Anglii w budownictwie przy regipsach. Oferta zatrudnienia na długi okres czasu.

Stanowisko: Monter zabudowy Suchej
Praca na terenach: Anglii, Irlandii oraz Szkocji
Wynagrodzenie: 115 funtów brytyjskich brutto/dzień

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie zobligowana do Montowania stolarki okiennej oraz drzwiowej, wykonywania stolaży oraz montowanie regipsów,również umiejętność montowania elewacji wewnętrznej takiej jak: tynki dekoracyjne, gładzie itp, oceplanie poddaszy oraz izolacje.

Wymagania:

  • Od osoby na tym stanowisku wymaga się wiedzy w temacie czytania rysunku technicznego
  • kandydat musi się cechować pracowitością, sumiennością

Oferta:

  • Praca od zaraz
  • praca na kontrakcie długoterminowym
  • swoim pracownikom staramy się zapewnić ciągłość w zatrudnieniu

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy 3D Personnel z siedziba we Wrocławiu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Aplikacja:

Nr ogł.: 225207d5e369342

1 odpowiedź aby “Oferty pracy w Anglii od zaraz – budownictwo przy regipsach, monter suchej zabudowy”

  1. szukam pracy dn. 4 stycznia 2014 @ 22:17

    dziendobry
    jestem zainteresowany praca w angli na tych warunkach
    spelniam wysztkie wymogi jakie oczekujecie
    oprocz jezyka
    tel 723140599