€ od £6,19 do £7 brutto godzina

Ogłoszenie Anglia praca magazyn w Reading magazynier bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Reading
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 września 2013 19:41

Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii dla magazyniera. Możliwość zatrudnienia w Reading na magazynie bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień, pakowaniu towarów, rozkładaniu n półkach.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Reading, Anglia

Pensja: od £6,19 do £7 brutto godzina

ilość wakatów: 10

Zadania:

  • Oferta pracy na magazynie z kosmetykami i chemią gospodarczą polegająca na:
  • zbieranie zamówień,
  • rozkładnie produktów na magazynie
  • Praca wykonywana za pomocą wózków podnośnikowych oraz skanera

Wymagania:

  • dobra kondycja oraz stan zdrowia umożliwiający podjęcie ciężkiej fizycznej pracy
  • odpowiedzialność, przestrzeganie zasad BHP
  • wysoka kultura osobista: przestrzeganie zasad higieny, zakaz spożywania alkoholu, palenie wyłącznie w wyznaczonych punktach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie butów ochronnych- z metalowymi podnoskami

Oferta:

  • Możliwa pomoc przy poszukiwaniach zakwaterowania
  • możliwość podjęcia pracy na cały etat
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • początkowo umowa na czas określony- 12 tygodniu z możliwością przedłużenia
  • szkolenie wprowadzające
  • odzież ochronna
  • możliwość pracy zmianowej, (również w weekendy, święta i w nocy)

Aplikacja:
prosimy wybrać jedną z poniższych opcji aplikacji:

  • Gdańsk- Cv w języku angielskim na adres: e_staniewicz@wup.gdansk.pl wpisując w temacie wiadomości „pracownik magazynu nr ref. 2498182 GDAŃSK”
  • Poznań: CV w języku angielskim na adres: m.lewko@wup.poznan.pl wpisując w temacie wiadomości „pracownik magazynu nr ref. 2498182 POZNAŃ”

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1283

Nr ogł.: 9425245607fb2d4f