€ od £6.21 brutto/godzinę

Ogłoszenie Anglia praca przy zbiorach jabłek Chartham bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chartham
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 września 2013 18:13

Farma z siedzibą w Chartham z Anglii poszukuje pracowników fizycznych do zbiorów jabłek i gruszek. Możliwość pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: Zbieracz jabłek

Miasto: Chartham

Płaca: od £6.21 brutto/godzinę

Zadania: Fizyczna praca przy zbiorze jabłek lub gruszek, oraz wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego. Praca na farmie bez względu na pogodę.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • chęć do pracy
  • wysoka motywacja do podjęcia ciężkiej fizycznej pracy
  • gotowość do zamieszkania w karawanie
  • możliwość pracy do końca kontraktu ( około 3 miesiące)
  • wytrwałość

Oferta:

  • zamieszkanie w 4-6 os karawanach na farmie- koszt £33.74 na tydzień plis opłaty
  • pracę na akord- wypłata w zależności od zbiorów

Aplikacja:

  • Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 468951878
  • lub mailowo: karolina@agri-fresh.com w treści maila prosimy zawrzeć „zbieracz jabłek”

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/zbieracz-jablek-pracownik-farmy-chartham,oferta,3078458

Nr ogł.: 257522c58b593b76

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie Anglia praca przy zbiorach jabłek Chartham bez znajomości języka”

  1. jestem gotowa na wyjazd proszę o kontakt