€ 9 - 9,31 euro

Ogłoszenie Fizyczna praca w Niemczech Stuttgart pracownik służb drogowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2013 23:05

Poszukiwany kierowaca w Stuttgarcie do zatrudnienia kierowcy w służbach drogowych. Praca w Niemczech przy prowadzeniu pojazdów, odśnieżaniu i dbaniu o porządek dróg

Stanowisko: Pracownik służb drogowych

Wynagrodzenie: 9 – 9,31 euro plus dieta 5.50 euro dziennie

Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Praca z użyciem pojazdów służb drogowych przy utrzymywaniu dróg w czystości i porządku.
  • Do zadań należeć będzie również sezonowo- odśnieżanie czy posypywanie ulic solą
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie czyszczenie i odpowiednia konserwacja pojazdów.

Wymagamy:

  • Obowiązkowo: bardzo dobrej komunikacji w języku niemieckim
  • prawo jazdy
  • wykształcenie mechaniczne- będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie- koszt pokrywa pracodawca
  • zatrudnienie na pełen etat, plus możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać na: rekrutacja@koncepcja.eu

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-dla-pracownika-sluzb-drogowych-stuttgart/

wyświetleń: 2067, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 836527a2ca60f980