€ £300 - £500 tygodniowo

Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka przy montowaniu stelaży

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 września 2013 20:22

Zakłady meblowe z Anglii poszukują pracowników do montowania stelaży. Aktualna oferta pracy w Anglii dla monterów bez znajomości języka angielskiego. Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Monter stelaży

Wynagrodzenie: £300 – £500 tygodniowo

Zadania: Zadania pracownika będą polegały na zbijaniu szkieletów mebli. Praca z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego.

Wymagania:

  • Koniecznie- doświadczenie w pracy z użyciem pistoletu pneumatycznego
  • pracowitość
  • sumienność podczas wykonywania zleconych zadań
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego- nie jest to jednak konieczne

Oferta:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie £300 – £500 tygodniowo plus dodatki i możliwość pracy ponad godziny
  • zapewnione odebranie pracownika z lotniska oraz opieka polskich rezydentów
  • pomoc przy znalezieniu mieszkania
  • wypłata w systemie co tygodniowym.

UWAGA: pracownicy będą mieli obowiązkowe spotkanie mające na celu otwarcie rachunku w banku oraz nadanie numeru ubezpieczenia

Nie pobieramy żadnych opłat.

Aplikacja:

Nr ogł.: 545224ebfbc842c

8 komentarzy aby “Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka przy montowaniu stelaży”

  1. Lukasz Rysik dn. 6 września 2013 @ 09:16

    Witam chcialbym aplikowac na to stanowisko pracy gdyz przebywalem w szkocji przez ostatnie 5 miesiecy posiadam doswiadczenie na pack house oraz posiadam konto angielskie oraz mam nadany insurance number

  2. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą mam doświadczenie pracowałem parę lat jako stolarz montażysta w fabryce mebli przy zbijaniu szkieletów oraz jako tapicer proszę o kontakt na e-mail Pozdrawiam

  3. Witam!

    Jestem zainteresowany oferta .

  4. Witam jestem zainteresowany ta praca gdyz mam doswiadczenie w Budowlance od 8 lat pilnie z bratem poszukujemy pracy mieszkamy obecnie w Nottingham posiadamy wlasny samochod oraz ubezpieczenie insurance i wlasne konto w angielskim banku.

  5. prosze podac adres gdzie moge przeslac CV.z checia skorzystam z waszej oferty

  6. arturrrrr dn. 25 lutego 2014 @ 20:42

    jestem ciekaw czy ta praca jest dalej aktualna bo jestem zainteresowany wasza oferta

  7. arturrrrr dn. 25 lutego 2014 @ 21:05

    jestem ciekawy czy praca jest dalej aktualna bo jestem zainteresowany wasza oferta kontakt pod numerem 501105003

  8. janekzx dn. 18 marca 2014 @ 04:32

    witam obecnie jestem w Wielkiej Brytanii posiadam doświadczenie w montażu jesli oferta jest jeszcze aktualna to proszę o kontakt 07511308636