€ na akord

Pakowanie butelek od zaraz oferta pracy w Niemczech Lehnin dla grupy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lehnin
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 22 listopada 2013 22:23

Firma z Lehnin poszukuje mężczyzn na stanowisko pakowacz. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu, foliowaniu butelek z napojami. Poszukiwani pracownicy z własnym samochodem i dobrą sprawnością fizyczną.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Lehnin, Niemcy

Wynagrodzenie: w systemie akordowym

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zadania:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za pakowanie butelek.
  • Do zadań należeć będzie odpowiednie zabezpieczanie towarów przed transportem, paletowanie oraz foliowanie.

Wymagania:

  • W przypadku grupy wymagamy znajomości języka niemieckiego tylko u dwóch osób
  • Dobra sprawność fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie zamieszkanie na terenach przygranicznych
  • sumienność, zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, punktualność
  • chęć pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • zapewnione ubezpieczenie
  • Każdy pracownik przed podjęciem pracy ma obowiązkowe szkolenie przygotowujące do podjęcia zatrudnienia
  • umowa z Polską firmą

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres: info@europajob.pl
W tytule wiadomości prosimy zawrzeć „pakowanie butelek_LEHNIN

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-pakowanie-butelek-z-napojami-lehnin-dla-grup-od-zaraz/

Nr ogł.: 839528d1ccff070d