€ do ustalenia

Pakowanie perfum praca Holandia bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 października 2013 22:57

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Oferta na produkcji przy pakowaniu i naklejaniu kodu kreskowego na perfumy.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu

Miejsce: Holandia

Płaca: do uzgodnienia

Praca na okres 6 miesięcy

Zadania:

  • Do zadań pracownika należeć będzie usuwanie folii, rozpakowywanie flakonów, naklejanie na nie kodów kreskowych a następnie pakowanie w pudełeczka.

Wymagania:

  • język angielski znajomość na poziomie komunikatywnym
  • chęć do podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • precyzja, dokładność,
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dobrą pensję
  • jeżeli zaistnieje potrzeba jesteśmy w stanie pomóc przy zorganizowaniu transportu oraz zamieszkania

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
  • opole@ottopraca.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-przy-pakowaniu-perfum-id195355.html

Nr ogł.: 227525c1cbdafa59

1 odpowiedź aby “Pakowanie perfum praca Holandia bez znajomości języka holenderskiego”

  1. Witam .
    Jestem zaiteresowana Państwa ofertą , jestem młodą kobieta (29l.). jestem rzetelana , uczciwa, nie posiadam nałogow , swoją pracę wykonuje z zaangarzowaniem , szybko odnajduje się w nowym otoczeniu , mysle że sprostam stawianym mi wymaganią na proponowanym stanowisku
    tel. 535 87 08 37