€ od 7,05 GBP za godzinę.

Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka Londyn na magazynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 października 2013 21:58

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka angielskiego i bez doświadczenia na magazyn z siedzibą w Londynie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii dostępnej od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania

Zarobki: od 7,05 GBP za godzinę.

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prostych czynności.
  • głównymi zadaniami będzie sortowanie, pakowanie towarów, paletowanie, układanie na magazynie, obsługa dostaw.

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • możliwość pracy zmianowej w godzinach 6-14 oraz 14-22

NIE wymagamy znajomości języka angielskiego ani doświadczenia.

Oferujemy:

  • ciekawy pakiet szkoleń
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Aplikacja:

  • Aplikacja odbywa się po rejestracji na stronie: www.LondonJobsToday.co.uk

źródło: http://strefa.polacy.co.uk/ogloszenia/Pilnie-potrzebujemy-pracownikow/29338

Nr ogł.: 983525c0036a4f12

20 komentarzy aby “Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka Londyn na magazynie”

  1. marek wiesiołek dn. 16 października 2013 @ 09:29

    pilnie poszukujępracy najchętniej jako fizyczna mam 38lat wykształcenie srednie,z góry dziękuje na mile rozpatrzenie mojej prosby

  2. Kolosek Rafał dn. 16 października 2013 @ 09:30

    Jestem zainteresowany ofertą pracy,zdecydowany jestem na wyjazd w 100%. Pozdrawiam Rafał Kolosek

  3. pracownik od zaraz dn. 16 października 2013 @ 11:25

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt tel. 603430705 lub email

  4. Jestem zainteresowana pracą wraz z osobą towarzyszącą. Proszę o kontakt mailowy natalia08-18@o2.pl

  5. CV

    Adrian Czech
    Przyłubsko
    Ul. Jurajska 17
    42-425 Kroczyce

    Informacje osobiste:Stan cywilny :Kawaler
    Narodowość :Polska
    Woj. Sląskie
    Miejscowosc :Przyłubsko
    Data urodzenia:02.01.1992r.
    Telefon:503691003
    Stan cywilny :Kawaler

    Email: adrian17171717@interia.pl
    Cel: Przyjęcie mnie do pracy
    Wykształcenie: Średnie
    2008-2012 Zespół Szkół Im. gen.Józefa Bema w Zawierciu
    Technik Mechanik
    Doświadczenie:
    04.07.2011 – 26.08.2011 Demontarz blach, demotarz wełny,monarz wełny
    Huta Zawiercie
    12.02.2012 – 02.02.2013 Odlewnia żeliwa S.A Pakowacz eksportu ,kontroler
    jakosci,Jazda wozkiem widłowym ,Praca na magazynie Prace przy tasmie i
    maszynach pakujacych
    Doswiadczenie rolne
    Doswiadczenie w jezdzie ciagnikiem,,
    Posiadam uprawnienia na wózek 1.5 przepracowne
    Język :Angielski :Podstawa Niemiecki:Słaby
    Prawo jazdy: kat-B
    Prosze o kontakt pod nr:503691003
    PODEJME PRACE OD ZARAZ

    Bez nałogów!!!!

    Pozdrawiam Adrian

  6. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt.

  7. Jestem zainteresowana tą pracą

  8. Witam,
    Jesteśmy z mężem zainteresowani Państwa propozycją,Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy zdyscyplinowani, sumienni, umiemy pracować w zespole i nie boimy się pracy fizycznej. Bardzo zależy nam na pracy. Prosimy o kontakt telefoniczny 664759973 lub 506192885
    Pozdrawiamy
    Lucyna Dębicka
    Tadeusz Dębicki

  9. Witam, jestem zainteresowana Panstwa ogloszeniem. Jestem mloda ambitna dziewczyna gotowa podjac prace od zaraz. Szybko ucze sie nowych czynnosci i nawiazuje kontakt z otoczeniem. chetnie podejme sie kazdej pracy. Moj partner rowniez poszukuje pracy i byl chcial sie jej podjac.

    Prosze o pozytywna odpowiedz.
    Email : patrycja00.94@o2.pl

  10. witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Pracowałem już w Anglii przy sortowaniu ziemniaków i w Niemczech przy pieczarkach.Posiadam prawo jazdy kat.B,jestem uczciwym 41 latkiem.Pozdrawiam.

  11. kierowca b wózki widłowe pracownik gospodarczy 796911266 jestem zaiteresowany

  12. Witam serdecznie.Razem z żoną jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem.Mamy 36 i 34 lata.Jesteśmy dyspozycyjni i wolni od nałogów.Oboje znamy podstawy j.niemieckiego.Posiadam prawo jazdy kat.B i znajomośc obsługi komputera.Dysponujemy własnym autem i jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o kontakt pod nr.661 187 712 lub na adres mailowy;przemyslawmatysik@wp.pl.Pozdrawiamy.Karolina i Przemysław Matysikowie.

  13. Witam.
    Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani pracą w Państwa firmie.
    Jesteśmy osobami dyspozycyjnymi,komunikatywnymi i chętnymi do pracy.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby…
    Mój e mail:andre.wojtowicz@wp.pl
    Numer tel.507857634.
    Z góry dziękujemy

  14. praca dla pary dn. 23 października 2013 @ 11:29

    Witam poszukuję pracy za granicą. Posiadam operatora wózka widłowego w języku angielskim i polskim. Umiem mówić po angielsku w stopniu komunikatywnym. Jestem pracowity, uczciwy i sumienny. Szybko się uczę oraz nawiązuje dobre kontakty. Nie posiadam nałogów.

  15. Witam

    jestem zainteresowany podjęciem pracy z tej oferty. Mam 26 lat i jestem do dyspozycji od zaraz. Tel. 663429387

  16. Witam jestem bradzo zainteresowany ta oferta pracy , mam 17 lat jestem bardzo sprawny fizycznie prosze o kontakt 07778851285

  17. Witam
    Pilnie potrzebuje tej pracy moj nr 697118670

  18. Witam

    Jestem zainteresowana ta praca. Proszę o kontakt na email.

  19. Witam jestem zainteresowany ta oferta bardzo szybko sie ucze i lubie prace w grupie mieszkam obecnie w Luton prosze o kontakt 07831536268 lub +48665654418

  20. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę kontakt. 666521733