€ do uzgodnienia

Oferty pracy w Niemczech pomocnik na produkcji części w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:13

Firma z branży samochodowej w Ingolstadt poszukuje pomocników produkcyjnych. Praca w Niemczech przy linii produkcyjnej i pakowaniu na magazynie. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny- pomocnik

Miasto: Ingolstadt

Zadania: Wykonywanie zadań za pomocą maszyn na produkcji. Należeć będą do nich między innymi kontrola jakości części czy pakowanie oraz wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego. Praca w 3 zmianowym systemie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • Uwaga: W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia osób które gwarantują posiadanie własnego auta oraz posiadają doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferta:

  • legalne zatrudnienie- umowa na czas określony- 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie
  • zagwarantowane ubezpieczenie oraz odprowadzamy składki za naszych pracowników
  • proponujemy państwu podjęcie pracy na dłużej

Aplikacja:
Prosimy przesłać CV w języku niemieckim załączając aktualne zdjęcie na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Niemcy.

Kontakt telefoniczny: 12 661 64 00

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-ingolstadt/

Nr ogł.: 566522321383b116