€ od 4, 98 GBP

Poszukiwani pracownicy Ośrodka Wypoczynkowego od zaraz praca w Anglii

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Minehead
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2013 21:41

Ośrodek Wypoczynkowy Butlins z Minehead poszukuje kelnerek, kucharzy, barmanów, osób do prac ogrodniczych i sprzątania. Praca w Anglii  fizyczna do podjęcia od zaraz.

Wynagrodzenie: 6, 19 GBP h/brutto- osoby powyżej 21 lat, oraz 4, 98 GBP h/brutto osoby w wieku 18-20 lat
Miejsce pracy: Ośrodek Wypoczynkowy Butlins w Minehead

Zadania:
Poszukujemy trzech grup pracowników,
1. Praca przy sprzątaniu i przygotowaniu pokojów dla gości
2. Wykonywanie Prac ogrodniczych oraz dbałość o czystość ośrodka
3. Gastronomia: kucharzy, barmanów, osób od obsługi, kelnerek,

Oferujemy:
Możliwość podjęcia pracy w trzech turach: pod koniec sierpnia 2013, we wrześniu 2013 oraz październiku
zakwaterowanie w cenie 35GBP/tydzień

Dodatkowe informacje:
21.08.2013 w Szczecinie odbędzie się rozmowa rekrutacyjna. Prosimy o zapisy oraz szybki kontakt.

Aplikacja; przez stronę: praca.lsj.pl prosimy o wypełnienie formularza w języku angielskim
Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-osrodka-wypoczynkowego-wielka-brytania-id189229.html

Nr ogł.: 87052091c16744f6

2 komentarze aby “Poszukiwani pracownicy Ośrodka Wypoczynkowego od zaraz praca w Anglii”

  1. Andrzejek dn. 13 sierpnia 2013 @ 14:29

    Oszust nie dajcie sie naciagnac ! Oszukal juz tylu niewinnych ludzi !!! Nie dajcie sie zwykly naciagacz !! Nie badzcie frajerami jak on !

  2. Agencja pracy LSJ z tego co wiem to bardzo porządna firma, gdzie więc to oszustwo?