€ do ustalenia

Praca Belgia – Bruksela dla pomocy kuchennej bez znajomości języka lokalnego

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Bruksela
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 października 2013 21:58

Poszukujemy pracowników do restauracji usytuowanej w Brukseli na stanowisko pomoc kuchenna. Aktualne ogłoszenie pracy w Belgii dla osób bez znajomości języka lokalnego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce: Bruksela, Belgia

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca polegać będzie na obsługiwaniu różnego rodzaju imprez. Do zadań należeć będzie praca na kuchni, praca na zmywaku, wykonywanie poleceń kucharza, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagamy:

  • doświadczenie poparte referencjami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • możliwość pracy w weekendy
  • Elastyczność- praca w różnych miejscach, o różnej porze, również w weekendy
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferta:

  • około 38-40 godzin pracy tygodniowo plus nadgodziny
  • możliwość pracy na dłużej

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres:
  • Agnieszka@huziuk@adecco.com

Możecie skontaktować się państwo telefonicznie: 77 541 79 21 lub 695 060 644

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id195189.html

Nr ogł.: 399525c02fddbdaf