€ 9,99 euro/h brutto

Praca Belgia dla Polaków przy inwentaryzacji bez języka Bruksela 2014

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Bruksela
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 marca 2014 18:57

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii w sklepach przy inwentaryzacji. Oferta kierowana do Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Mile widziane doświadczenie przy podobnych zadaniach. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: Pracownik sklepowy
Lokalizacja: Belgia, Bruksela, Antwerpia
Wynagrodzenie: 9,99 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace inwentaryzacyjne w sklepach.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu na dłuższy okres
– motywacja do pracy
– kultura osobista
– znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
– osoba potrafiąca szybko liczyć
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– posiadanie własnego zakwaterowania na terenie Belgii

Oferujemy:
– pracę zmianową
– pomoc w pierwszych dniach
– dodatki do wynagrodzenia
– stałą pracę
– szkolenie w Brukseli w dniu 14 marca o godz. 16:00
– pomoc koordynatorów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku angielskim i kopią dowodu na adres: Polska@europeanstaffing.eu w tytule proszę wpisać: „Inwentaryzacja”

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownicy-do-inwentaryzacji-w-sklepach-w-brukseli-id210954.html

Nr ogł.: 600532a046c52639

1 odpowiedź aby “Praca Belgia dla Polaków przy inwentaryzacji bez języka Bruksela 2014”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Jestem młodą osobą zdeterminowaną do podjęcia pracy.
    Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, gdyż zdobyłam je pracując dla koncernu bieliźniarskiego w Moskwie a także w Anglii.
    Zdobyłam wysoki poziom znajomości języka angielskiego na poziomie C1, a także znam podstawy języka rosyjskiego. Mam prawo jazdy B i B1 oraz książeczkę sanepidowską.
    Potrafię radzić sobie z wieloma problemami, więc jestem pracownikiem, który może kandydować na kilka stanowisk.
    Co więcej, jestem osobą dobrze zorganizowaną więc znalezienie zakwaterowania na własną rękę nie byłoby dla mnie przeszkodą.
    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani,
    proszę o kontakt na numer +48533247761 lub email: anita.comber@gmail.com
    Pozdrawiam.