€ do uzgodnienia

Praca Finlandia na produkcji przy rybach bez języka od zaraz Varkaus

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Varkaus
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 marca 2014 19:37

Szukamy od zaraz pracowników do przetwórni rybnej na linię produkcyjną przy pakowaniu. Sezonowa praca w Finlandii z Varkaus. Oferta dla osób bez znajomości języka fińskiego i z doświadczeniem przy filetowaniu ryb.

Stanowisko: Pracownik na produkcję
Lokalizacja: Finlandia, Varkaus
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i filetowanie ryb. Przy mniejszej ilości pracy przy produkcji pracownik będzie zobowiązany do pracy przy ważeniu, porcjowaniu oraz pakowaniu ryb.

Wymagania:
– osoba przestrzegająca zasad czystości
– posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej
– doświadczenie przy rybach konieczne
– osoba zdrowa, bez nałogów

Oferujemy:
– pracę sezonową
– szybkie przeszkolenie
– wdrożenie w system firmy
– miła atmosferę w pracy
– zapewniamy transport do kraju gdzie będzie odbywać się praca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: m.nastarowski@personelpartner.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/finlandia-praca-od-zaraz-bez-jezyka-w-przetworni-przy-filetowaniu-ryb-varkaus/

Nr ogł.: 697533429d7c5f8e