€ 13 euro/h netto

Praca Finlandia par na produkcji przynęt bez znajomości języka Lahti

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Lahti
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lutego 2014 03:24

Od zaraz poszukiwane pary do pracy w Finlandii na stanowisko pracownika fizycznego przy linii produkcyjnej z przynętami bez znajomości języka i doświadczenia. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą pracowały przy montażu.

Stanowisko: na linii produkcyjnej z przynętami
Lokalizacja: Finlandia, Lahti
Wynagrodzenie: 13 euro/h netto

Zadania:
– Do zadań pracownika będzie należała praca na linii produkcyjnej przy montażu kotwiczek do woblerów (przynęty imitujące żywe rybki).

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność manualna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– skrupulatność, dokładność
– dobry wzrok
– aktualne prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:
– umowę o pracę
– pracę na dłuższy okres
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– miejsce zamieszkania
– dobrą stawkę godzinową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Źródło:

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

Nr ogł.: 78753028cb454be8

8 komentarzy aby “Praca Finlandia par na produkcji przynęt bez znajomości języka Lahti”

  1. Witam jestem 36 latkiem bardzo mnie zainteresowala panstawa oferta pracy sam juz kiedys pracowalem w wielkiej brytani 2 lata i troche w holandi jestem osoba sumienna zdyscyplinowana prosze o kontakt aragoj@wp.pl tel;796824087

  2. Piotrek i Monika dn. 20 lutego 2014 @ 15:56

    Witam serdecznie.
    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Mam na imię Monika (lat 25) wraz z moim narzeczonym Piotrem (lat 28). Jesteśmy ambitni i szybko się uczymy Piotr posiada prawo jazdy kat. B. Jesteśmy w stanie wyjechać od zaraz i na stałe. Nie boimy się ciężkiej pracy, jesteśmy sprawnie fizycznie, zręczni i wytrzymali. Wybierając nas mogą być Państwo pewni, że prace będziemy wykonywać sumiennie i uczciwie. Nie posiadamy nałogów. Czekamy na odpowiedz i pozytywne rozpatrzenie naszej oferty.

    Kontakt tel. 517345537, 513216782

    Pozdrawiamy

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, proszę o kontakt rmichalowski30@wp.pl

  4. Pracownik2 dn. 21 lutego 2014 @ 14:05

    Witamy,
    Para (chłopak 26 lat, dziewczyna 25 lat) jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Angielski w stopniu komunikatywnym. Niekarani, bez nałogów. Jesteśmy komunikatywni oraz umiemy pracować w grupie. Szukamy pracy na stałe. Posiadamy prawo jazdy kategorii B (z kilku letnim doświadczeniem). Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, pracowitymi. Chłopak posiada uprawnienia na wózki widłowe. Z doświadczeniem na liniach produkcyjnych w Polsce i za granicą. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Czekamy na odpowiedź pod adresem mail: dg.praca2@interia.pl

  5. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą . Posiadam 3 letnie doświadczenie pracy za granicą na taśmach produkcyjnych typu pakowanie warzyw i artykułów elektrycznych. Jestem osobą w 100% sprawną i dyspozycyjną z własną gwarancją rzetelnego podejścia do pracy. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat.B,umiejętność jazdy wózkami widłowymi oraz wszelkimi wózkami halowymi gdyż miałem z tym styczność w poprzedniej pracy.

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt pod nr:669086713

  6. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy w Finlandi.
    Jestem pracowity,uczciwy,dyspozycyjny.
    proszę o kontakt mój numer 722026703
    albo CzarnyVip21@interia.pl
    pozdrawiam

  7. daniel047 dn. 23 lutego 2014 @ 23:11

    Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy szybko się uczymy i nie mamy kłopotów z współpracowaniem w grupie. Mamy po 22 lata, obydwoje posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji. Posiadam prawo jazdy kat. B. z góry dziękujemy za rozpatrzenie naszej kandydatury. kontakt. daniel047@wp.pl

  8. Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Mam na imie Piotr mam 25lat oraz Klaudia lat 22. Jestśmy sumiennymi i pracowitymi osobami interesuje nas dłuższa współpraca z państwem. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B i jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

    Kontakt:
    pita8821@wp.pl , klaudia1662@op.pl
    723490475, 503330123