€ do uzgodnienia

Praca Holandia dla Polaków na magazynie przy ciętych kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 stycznia 2014 21:55

Magazyn zajmujący się ciętymi kwiatami poszukuje pracowników fizycznych z doświadczeniem do zadań magazynowych przy kwiatach. Praca w Holandii dla Polaków z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na magazynie holenderskiej firmy zajmującej się magazynowaniem kwiatów.
  • Do zadań należeć będzie o wydawanie towaru, załadunek i rozładunek samochodów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • doświadczenie zdobyte w Holandii przy pracy z kwiatami
  • znajomość tematyki- umiejętność rozpoznawania rodzajów kwiatów ciętych
  • doświadczenie w podobnej pracy zdobyte w Holandii.
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zapewnione ubezpieczenie oraz zamieszkanie
  • bezpłatny transport do i z pracy
  • wsparcie polskich pracowników

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV – koniecznie w języku angielskim na adres:
biuro@duijndaminternational.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-id203656.html

Nr ogł.: 16952d6a7f51c62a