€ do ustalenia

Praca Holandia na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 1 maja 2014 13:33

Magazyn z Amsterdamu poszukuje osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta pracy przy zbieraniu zamówień w chłodni. Zatrudnienie na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbierania zamóweń
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w chłodni w temperaturze -30 stopni. Pracownik będzie się zajmował zbieraniem zamówień.

Wymagania:
– język angielski w stopniu min. podstawowym
– możliwość wyjazdu do Holandii na okres 12 miesięcy
– chęć do pracy na zmiany nocne
– zaangażowanie, duża motywacja i zapał
– posiadanie zaświadczenia o niekaralności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę zapewnioną na jeden rok
– możliwość zdobycia nowych doświadczeń, kwalifikacji
– miłą atmosferę w miejscu pracy
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: praca@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbierania-zamowien-amsterdam-praca-w-mrozni-id218444.html

Nr ogł.: 69053623fd666f29