€ do uzgodnienia

Praca Holandia na produkcji przy taśmie, obsłudze maszyn – Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 września 2013 00:43

Firma cukiernicza z Tilburg’a poszukuje osób do fizycznej pracy w Holandii na produkcji przy taśmie, noszeniu towaru. Ogłoszenie aktualne adresowane do osób z komunikatywnym językiem angielskim lub niemieckim. Znajomość języka holenderskiego nie wymagana.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Tilburg

Pensja: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca fizyczna polegająca na noszeniu blach. Wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.
  • Zadaniami pracowników będzie wykonywanie zadań za pomocą maszyn do pakowania, foliowania i zamykania produktów.
  • Wykonywanie specjalnych zamówień dla klientów
  • Do obowiązków należeć będzie dbanie o porządek w miejscu pracy oraz o maszyny.
  • Początkowo pracownik przechodzi szkolenie i jest przyuczany do wykonywania zadań

Wymaganie:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Pracę początkowo do 23.12.2013
  • Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego bezpłatnie
  • Agencja pracy oferuje możliwość korzystania z zamieszkania, ubezpieczenia czy transportu lub istnieje możliwość zorganizowania powyższych świadczeń samemu
  • Opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:

  • Prosimy przesłać zgłoszenie na adres: tnsgroup.83618@poczta.startpraca.pl
  • Lub zaaplikować poprzez stronę tnsgroup.pl załączając CV w języku angielskim

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-z-doswiadczeniem-w-obsludze-maszyn-id193268.html

Nr ogł.: 37352406fef4901b

1 odpowiedź aby “Praca Holandia na produkcji przy taśmie, obsłudze maszyn – Tilburg”

  1. pracownik od zaraz dn. 25 września 2013 @ 10:17

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Ponadto posiadam uprawnienia na wozki widłowe. Prosze o kontakt tel. 603-430-705 lub email