€ do uzgodnienia

Praca Holandia pracownik produkcji i logistyki bez języka bez doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 22:13

Holenderska Firma poszukuje osób chętnych na stanowisko Pracownik produkcji i logistyki. Możliwość podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji i logistyki
Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:
Pracownik Produkcji: praca przy pakowaniu, sortowaniu towarów, układaniu produktów na magazynie
Logistyk- planowanie i koordynacja zadań na magazynach, supermarketach, hurtowniach, przygotowywanie analiz,

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem (ale niekoniecznym) będzie: prawo jazdy, doświadczenie

Oferujemy:

  • Opieka polskiego biura
  • przejazdy do pracy
  • opłacamy ubezpieczenie
  • gwarantujemy pracownikom zakwaterowanie

Aplikacja
Prosimy o kontakt telefoniczny:95 729 99 86.
Aplikacja i źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-i-logistyki-holandia,oferta,3047277
EUROJOB – Agencja Zatrudnienia w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Dworcowej 7/1, tel.: (95) 729 99 86
(Nr. Certyfikatu – 3812)

Nr ogł.: 927520e914b6dd46

1 odpowiedź aby “Praca Holandia pracownik produkcji i logistyki bez języka bez doświadczenia”

  1. Witam serdecznie bardzo jestem
    zainteresowany pracą u państwa
    pracowałem już zagranicą
    i wiem jak ciężko trzeba pracować
    i dlatego bym chciał u państwa pracować
    bo jestem osobą pracowita
    w załączniku wysyłam swoje CV

    serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz