€ do ustalenia

Praca Holandia przy pomidorach w rolnictwie Rotterdam od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 20:49

Aktualna propozycja pracy w Holandii od zaraz w rolnictwie. Zatrudnienie sezonowe w szklarni w Rotterdamie przy uprawie pomidorów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy przy pomidorach

Lokalizacja: Rotterdam

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca w Holandii w szklarniach z pomidorami polegać będzie na kontrolowanie uprawy pomidorów. Do zadań pracownika będzie należało obrywanie kwiatostanu z użyciem wózków elektrycznych.

Wymagania:

  • Obowiązkowo: doświadczenie w pracy w szklarni
  • Możliwość pracy w okresie świątecznym i w Sylwestra
  • gotowość zatrudnienia na dłużej
  • dobra kondycja fizyczna
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie fizycznej pracy
  • niezawodność,

Oferta:

  • Umowa z holenderskim pracodawcą
  • wsparcie polskich rezydentów
  • zapewnione 40 do 50 h pracy tygodniowo
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie cotygodniowym
  • zamieszkanie i ubezpieczenie zapewnia pracodawca
  • dojazdy do pracy

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać za pośrednictwem strony Aldora.com.pl
prosimy dołączyć skan dowodu oraz SOFI jeżeli państwo posiadają, oraz podać numer referencyjny: S/2013

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pomidorach-snoje-od-1612-id199926.html

Nr ogł.: 596529db59a836ce

6 komentarzy aby “Praca Holandia przy pomidorach w rolnictwie Rotterdam od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zaintrresowany tą pracą wraz ze znajomym i gotpwy na wyjazd
    Proszę o kontakt500579772

  2. Jestesmy ludzmi ktorzy pracowali juz na szklarniach z pomiforami koktajlowymi w Gardener’s Pride w Frisland kolo Leuwwarden polecamy sie morzeny jechac od zaraz nasz nr to 797778715

  3. Jestem zainteresowana tą praca mam doświadczenie w pracy przy pomidorach

  4. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę kontakt. 666521733

  5. marcineks dn. 18 lutego 2014 @ 08:37

    witam napewno sie sprawdze w tej pracy 514527328

  6. Beata Szołdra dn. 2 marca 2014 @ 12:28

    Witam! Jesteśmy grupą dobrych przyjaciół – 4 osoby (dwie pary). Szukamy pracy na miesiące czerwiec, lipiec, sierpień. Wszyscy mamy doświdczenie w pracy za granicą. Bardzo zależy nam na pracy, ponieważ musimy zarobić sobie na studia. Jesteśmy w wieku od 18 do 22 lat. Chętnie podejmiemy każde wyznwanie. Znamy język angielski, posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. Jesteśmy bardzo pracowici i zdeterminowani! 🙂 Kontakt do nas
    – e-mail: becia-szolders@wp.pl
    – tel. 603525854

    Ps. W razie możliwości podejmiemy pracę też większą grupą, bo mamy jeszcze dużo innych chętnych znajomych.