€ 0,5 euro/kg + 6,40 euro/h za prace dodatkową

Praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek Schleswig-Holstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schleswig-Holstein
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2014 20:21

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech przy zbiorach owoców miękkich takich jak truskawki. Zatrudnienie na sezon 2014 bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Lokalizacja: Niemcy, Schleswig-Holstein
Wynagrodzenie: 0,5 euro/kg + 6,40 euro/h za prace dodatkową

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie zbiór truskawek plantacji bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dla chętnych dodatkowe odpłatne prace przy pielęgnacji i pieleniu truskawek.

Wymagania:
– niezarejestrowany w 2014 roku aż do chwili obecnej w Urzędzie Pracy
– kandydat powinien być na utrzymaniu rodziny/ współmałżonka
– od początku 2014 roku nie zatrudniał się na terenie Niemiec i Polski
– aplikujący nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej ani nie pobiera renty
– wyjazd do pracy już 15 maja

Oferujemy:
– pracę na okres dwóch miesięcy
– premię za prace dodatkowe takie jak pielenie truskawek
– oferujemy zakwaterowanie w cenie 7 euro za dzień
– w cenie zakwaterowania wliczają się dwa posiłki w ciągu dnia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłane CV (ze zdjęciem) na adres: praca@jeople.de w tytule proszę umieścić imię i nazwisko oraz „truskawki”

Źródło:

Nr ogł.: 157535feb27d06c9