€ do ustalenia

Praca Niemcy dla kobiet przy sprzątniu pokoi w Hotelu Bawaria 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 6 lipca 2014 10:29

Hotel znajdujący się w Bawarii zatrudni pokojówki do pracy w Niemczech. Oferta dla kobiet przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego. Aktualne już od sierpnia.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pokojówki należy przygotowywanie pokoi na przybycie nowych gości. Osoba zatrudniona sporadycznie odpowiadać będzie również za dbanie o teren zielony na około hotelu.

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doskonała sprawność fizyczna i psychiczna
– osoba zdrowa, bez nałogów
– chęć zatrudnienia w Niemczech na pół roku
– możliwość podjęcia pracy od sierpnia
– umiejętność dokładnego sprzątania
– rzetelność, odpowiedzialność, dyskrecja

Oferujemy:
– legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach
– zapewniamy świadczenia socjalne wraz z odprowadzeniem składek
– miejsce do spania w dwóch wariantach (jednoosobowy pokój za 130 euro za miesiąc bądź dwuosobowy za 221 euro)
– po okresie zatrudnienia możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: rekrutacja@tibra.com.pl

Źródło:

Nr ogł.: 12053b7ea61b91f3