€ 1000-1300 euro

Praca Niemcy dla opiekunek osób starszych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 lipca 2013 01:00

Agencja pracy za granicą poszukuje kobiet do pracy w Niemczech od zaraz w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Oferta adresowana do pań znających język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy: Całe Niemcy – w zależności od oferty

Opis stanowiska pracy:

Sprawowanie ogólnej opieki nad zdrowiem podopiecznego,przygotowywanie posiłków,pomoc w wykonywaniu czynności codziennych,dbanie o porządek w domu,spełnianie próśb podopiecznych,dotrzymywanie towarzystwa np. podczas spacerów.

Wymagania:

Znajomość języka w stopniu komunikatywnym,doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,miłe usposobienie, otwartość na ludzi.

Gwarantujemy:
-legalność;
-umowę zlecenie;
-atrakcyjne wynagrodzenie 1000-1300 Euro netto,
-dokumenty A1, EKUZ;
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
-zwrot kosztów podróży;
-opiekę koordynatora w Polsce i w Niemczech.

Centrum Językowe Konik
Magdalena Kopacz (nr certyfikatu 7559)
ul.Orbitalna 25a
67-200 Głogów

Oddział w Kudowie Zdrój
Tel:731913717
E-mail:centrumkonik3@gmail.com

Centrum Językowe Konik to prężnie rozwijająca się firma powstała w 2010 roku. Źródłem Naszego sukcesu jest szeroki zakres oferowanych usług, który pozwala sprostać wszelkim potrzebom Naszych klientów. Początkowo zajmowaliśmy się tylko nauczaniem języków obcych , natomiast latem 2011 roku rozszerzyliśmy Naszą działalność o Agencję Zatrudnienia specjalizującą się w oddelegowaniu opiekunek oraz pielęgniarek do pracy za granicą.

Nr ogł.: 1251ed0f525ca5b