€ do uzgodnienia

Praca Niemcy monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 września 2013 22:53

Aktualna oferta zatrudnienia dla hydraulików do wykonywania prac budowlanych. Praca w Niemczech przy instalacjach sanitarnych i grzewczych. Wymagane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych

Zadania:
– instalacja ogrzewania
– instalacje sanitarne

Profil:
– ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych i grzewczych
– wieloletnie doświadczenie zawodowe
– absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
– prawo jazdy B (mile widziane)
– umiejętność szlifowania (mile widziane).
– dobra znajomość języka niemieckiego (sprawdzana w rozmowie telefonicznej z pracodawcą)

Oferujemy:
– wysokie wynagrodzenie wraz z dietami
– stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju
– umiejętność współpracy w grupie

Wynagrodzenie:

  • Stawka za godzinę od 10,50 € do 13,00 € brutto
  • Dodatkowo dieta za godzinę od 5,00 do 7,00 € netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv w językach polskim i niemieckim na adres:almavar@almavar.pl
certyfikat agencji zatrudnienia ALMA VAR – 5185

wyświetleń: 1119, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 113522dda263a253