€ ok. 2000 netto

Praca Niemcy na budowie od zaraz Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenheim
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 23:50

Firma budowlana z Heidenheim poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko Hydraulik – monter instalacji sanitarnych do pracy w Niemczech na budowie. Wymagana komunikatywna znajomość języka oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

HYDRAULIK
Lokalizacja: Niemcy, okolice Heidenheim

ZADANIA:
– montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania
– montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany)
– bieżące naprawy instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania (usuwanie usterek)
– prace serwisowe oraz na budowach

OCZEKIWANIA:
– min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
– min. komunikatywna znajomość j.niemieckiego
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (zakwaterowanie zwykle max. 15 km. od miejsca pracy)
– odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

OFERTA:
– wynagrodzenie godzinowe: 10,22 € brutto
– diety: 40€ netto za dzień przepracowany, wypłacane po każdym tygodniu
– niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
– profesjonalna pomoc w organizacji zakwaterowania – zakwaterowanie bezpłatne przez pierwszy tydzień pracy
– stabilne stanowisko, możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
malgorzata.furtak@ksps.com.pl
wpisując „HX1/2013” w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Nr ogł.: 5665200ab05cb758