€ do ustalenia

Praca Niemcy na magazynie przy sortowaniu i zbieraniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2013 23:36

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie z zabawkami przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, sortowaniu oraz wykonywaniu kontroli jakości.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego na magazynie m.in. z zabawkami.
  • Do zadań będzie należało głównie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem, sortowanie towarów.
  • Obowiązkiem będzie wizualna kontrola jakości.

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • motywacji do pracy
  • możliwość pracy w różnych godzinach
  • posiadanie uprawnień do kierowania pojazdów
  • pracowitość
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • Praca w dobrych warunkach
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z wpisaniem numeru : KK/MT/11/2013″ w tytuł wiadomości na adres:
gdynia@ottopraca.eu

źródło:

Nr ogł.: 857527a2a000529a