€ 7 euro godzina

Praca Niemcy przy pakowaniu Rheine bez języka i doświadczenia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:13

Poszukiwani pracownicy produkcji do Firmy z siedzibą w Rheine od zaraz. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez języka i bez doświadczenia dla par

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu

Miejsce: Rheine

Zapłata: 7 euro godzina

Zadania:

  • Osoby zatrudnione na stanowisku Pracownik przy pakowaniu będą wykonywały pracę polegającą na pakowaniu towarów na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • umiejętność zachowania porządku w miejscu pracy
  • dobra organizacja czasu
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego u jednej osoby na grupę
  • posiadanie samochodu- również jedna osoba na grupę
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane grupy

Oferta:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie
  • praca w Niemczech w systemie trójzmianowym
  • satysfakcjonująca płaca
  • pracodawca Niemiecki zapewnia legalne zatrudnienie odbywające się w oparciu o niemiecką umowę wraz ze świadczeniami

Chętni proszeni są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:info@all-pl.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-bez-znajomosci-jezyka-rheine/

Nr ogł.: 50152231e9baa9ea

2 komentarze aby “Praca Niemcy przy pakowaniu Rheine bez języka i doświadczenia od zaraz”

  1. Witam,

    Wraz z chlopakiem jestem chętna na wyjazd, proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiam

    • Hej, znalazłem waszą odpowiedz pod ogłoszeniem o pracę, też jestem chętny do wyjazdu. Niestety nie posiadam samochodu i chętnie się do kogoś dołączę, jeśli jesteście zainteresowani i macie do dyspozycji samochód to proszę o kontakt mailowy.
      PS. zawsze to tańsze koszty dojazdu.
      Pozdrawiam!