€ nawet do 1250 euro/h

Praca Niemcy przy zbiorach truskawek od zaraz dla kobiet bez języka 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 maja 2014 13:32

Od zaraz poszukujemy 10 kobiet bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Ogłoszenie przy zbiorach truskawek i malin z upraw polowych bez względu na panujące warunki pogodowe.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: nawet do 1250 euro/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór owoców miękkich z upraw polowych. Praca będzie się odbywać bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Wymagania:
– osoba zdrowa, wytrzymała
– sprawne dłonie
– szybkość w wykonywaniu zadań
– doświadczenie będzie mile widziane

Oferujemy:
– 5 dniowy tydzień pracy po 8 godzin dziennie
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– przy zbiorze 10kg truskawek albo 4kg malin w ciągu godziny wynagrodzenie w wysokości 1250 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: astepien@work-sol.pl proszę dołączyć klauzulę o możliwości przetwarzaniu danych osobowych

Źródło:

Nr ogł.: 777536aa687491ff