€ 8,19/h brutto

Praca Niemcy sprzątanie od zaraz bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 lipca 2013 01:32

Polska firma sprzątająca z Dortmundu poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy przy sprzątaniu w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Wymagane doświadczenie na stanowisku sprzątacza lub sprzątaczki (minimum roczne).

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro/h brutto

Zadania:
Obowiązkiem pracownika będzie dojazd autem do klienta oraz sprzątanie domów, biur, mieszkań, magazynów zgodnie ze zgłoszeniem.

Wymagania:
– czynne prawo jazdy i najlepiej własne auto
– roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziana znajomość języka w stopniu nawet minimalnym
– dobry stan zdrowia, kondycja fizyczna
– motywacja, dokładność, uczciwość oraz brak nałogów

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy czasowej na okres 3 miesięcy
– możliwość przedłużenia kontraktu
– samochód służbowy oraz ubranie robocze (uniform firmowy)
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Dortmundzie

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczna za pośrednictwem formularza na niniejszej stronie.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Z wybranymi osobami skontaktujemy się w dniach 1-2 sierpnia.

Praca rozpoczyna się od poniedziałku 5 sierpnia 2013.

Nr ogł.: 14751f5c35fa67f9

4 komentarze aby “Praca Niemcy sprzątanie od zaraz bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam , jestem zainteresowana oferta Pracowalam pare lat w firmie sprzatajacej ,jestem osoba dokladna w tej dziedzinie , Prosze o kontakt maliowy lub telefoniczny 518 569 444

  2. witam,jestem zainteresowana oferta pracy,pracowalam poltora roku w stanach zjednoczonych przy sprzataniu domow,dokladnosc to priorytet.Prosze o kontakt ze mna pod numerem 726-461-020 badz droga mailowa.

  3. Witam , jestem zainteresowana tą oferta pracy mam 43 lata , i motywację i proszę o kontakt pod numer 508639580. Z góry dziękuję

  4. grzegorz jedrzejczyk dn. 10 sierpnia 2013 @ 21:39

    Witam,jestem zainteresowany pracą.Bardzo proszę o meila,w celu wysłania CV.Dziękuję