€ do uzgodnienia

Praca Norwegia bez znajomości języka zaopatrzeniowca- kierowcy od zaraz Bergen Hordaland

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Hordaland
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2013 21:58

Firma dostawcza z Bergen poszukuje pilnie pracownika zaopatrzeniowca- kierowcy. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia z posiadaniem prawa jazdy kat. B.

Stanowisko: Dostawca

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miasto: Bergen, Norwegia

Praca dostępna od zaraz

Zadania:

  • Praca polega na rozwożeniu towarów do klientów.
  • Do obowiązków należeć będzie załadowanie samochodu, dowiezienie i wypakowanie u klientów towarów zgodnie z ich zamówieniem a także pilnowanie i zbieranie potwierdzeń odbioru

Wymagania:

  • dyspozycyjność, możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • KONIECZNIE: posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć do pracy
  • dokładność, pracowitość

Oferta:

  • Umowa stała na 1/2 etatu
  • możliwość rozwoju
  • pakiet szkoleń

Aplikacja:
Prosimy o kontakt:

  • e-mail: fredrik.engen@mve.no
  • Telefon: 459 05 414

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dostawca-pakowacz-bez-jezyka-hordaland/

Nr ogł.: 22552371c9c6b32f