€ 4 000 zł netto

Praca Norwegia dla kobiet przy sprzątaniu Moss bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 20:30

Poszukujemy kobiet przy sprzątaniu w Moss. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia z wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Moss, Norwegia

Zarobki: 4 000 zł netto

Praca preferowana dla 2 dziewczyn pomiędzy 19-26 rokiem życia

Zadania:

  • Od pracownic będziemy wymagać sprzątania mieszkań i domów oraz hal produkcyjnych.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • posiadanie obywatelstwa kraju UE
  • szybkie tempo pracy
  • pozytywne nastawienie
  • wysoka motywacja do pracy

Oferta:

  • zagwarantowane 40 h pracy w tygodniu
  • roczna umowa
  • dodatek po zakończeniu umowy
  • wyżywienie i zamieszkanie- kosz pokrywa pracodawca

Aplikacja:
CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

  • workabroad777@gmail.com

kontakt: +48 729609147 (rozmowa tylko w jez. angielskim)

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie,ogloszenie,20131021155903.html

Nr ogł.: 149527686c9ecb2e