€ 100 NOK/h

Praca Norwegia przy sprzątaniu Oslo/Drammen dla kobiet od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 14:00

Pilnie poszukujemy dwie kobiety do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na stanowisku pracownik sprzątający. Zatrudnienie od zaraz w Oslo i Drammen przy sprzątaniu.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja 1: Oslo
Lokalizacja 2: Drammen

Termin: od zaraz

Zarobki: 100 NOK/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sprzątanie 2-3 mieszkań/domów tygodniowo.
  • Do zadań pracownika należeć będzie odkurzanie, prasowanie, mycie podłóg, okien pranie i inne czynności porządkowe zlecone przez klientów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia we wcześniejszej pracy w Norwegii
  • samodzielnego zorganizowania sobie zakwaterowania
  • możliwość przyjazdu do pracy własnym autem
  • poszukujemy kobiet pomiędzy 25-40 rokiem życia

Oferta:

  • Początkowo praca w środy, czwartki i piątki.
  • Czasem możliwość podjęcia dodatkowych zleceń pon-wt
  • Mamy nadzieję iż po ok 1.5 miesiącu pracy będziemy mogli kandydatkom zaproponować pracę na pełny etat
  • praca czeka na osoby chętne od 06.01.2014

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Nr ogł.: 12852c8083b348ea

1 odpowiedź aby “Praca Norwegia przy sprzątaniu Oslo/Drammen dla kobiet od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy pracowałam w szkole jako woźna